8 318 Kč s DPH

ks

Potrubní ventilátory řady ARV jsou určeny pro odtah vzduchu z průmyslových objektů jako jsou sklady, garáže, bary, kluby, rychlé občerstvení, atp.. Tyto ventilátory jsou vhodné také všude tam, kde je potřeba vysoký tlak a současně nízká hlučnost. Potrubní ventilátory ARV lze použít také na přívod vzduchu do výše uvedených objektů. Více

Kód produktu: ARV 200Doprava a platba

Potrubní ventilátory řady ARV

mají černou barvu a skvělý design, který je činí esteticky dokonalými a proto jsou velmi vhodné pro umístění na veřejných místech. Tyto Axiální ventilátory mají nejen skvělý design, ale také vysoký výkon, nízkou hlučnost, stabilní provoz a jsou snadné na montáž. Díky aerodynamickým lopatkám rotoru mají ventilátory ARV vysoký průtok vzduchu s minimálním hlukem i při maximální rychlosti.

Potrubní ventilátory řady ARV jsou určeny pro odtah vzduchu z průmyslových objektů jako jsou sklady, garáže, bary, kluby, rychlé občerstvení, atp.. Tyto ventilátory jsou vhodné také všude tam, kde je potřeba vysoký tlak a současně nízká hlučnost. Potrubní ventilátory ARV lze použít také na přívod vzduchu do výše uvedených objektů.

Potrubní, ventilátory ARV jsou osazeny střídavým, moderním motorem, který je přizpůsobený pro regulaci napětí a má vestavěnou tepelnou ochranu, která je realizována snímačem teploty. Velmi vysoká třída izolace vinutí motoru F a třída krytí motoru IP55 zaručuje jejich bezporuchový provoz.Výhody ventilátoru ARV:

  • vysoký průtok vzduchu

  • minimální hluk při maximální rychlosti

  • ventilátor i lopatky jsou z kovu

  • dvojité překrytí prodlužuje životnost ventilátoru

  • vysoká třída izolace měděného drátu motoru F

  • pracovní teplota -20 / +80°C

  • rozsah relativní vlhkosti 20-95%

  • stupeň krytí motoru IP55

Parametry
Akustický hluk dB/3m 65
Frekvence Hz 50
Hmotnost kg 3,0
Jmenovitý proud A 0,29
Krytí motoru IP55
Materiál Kov
Maximální provozní teplota °C +80
Minimální provozní teplota °C -20
Napětí V 230
Otáčky min-1 2100
Příkon W 65
Průměr napojení mm 200
Průtok m3/hod 1050
Statický tlak Pa 90
Typ ventilátoru axiální